Про Румед-Т

Ми раді вітати Вас в нашій національній мережі Лікувально-діагностичних центрів «Румед-Т»
Ми пропонуємо Вам: здачу аналізів в наших брендових пунктах забору крові, УЗД (в нас лише високотехнологічні УЗД апарати експертного класу); гінекологію - з використанням сучасного комфортного гінекологічного крісла з надточною оптичною системою відеокольпоскопу; урологію - з використанням апаратного лікування еректильної дисфункції та простатиту (вперше в Тернополі!); а також, консультації ендокринолога, терапевта, невролога, педіатра, дитячого кардіоревматолога, терапевта, ендокринолога.

Відтепер ми в Закарпатті!
Ми раді повідомити Вам про відкриття нашого брендового Закарпатського філіалу!
А також, скоро відкриття (у лютому!) нашого ще одного Лікувально-діагностичного центру біля Тернопільської міської поліклініки №2!

Всім відомо, що від точної лабораторної діагностики, котру забезпечує наше високотехнологічне обладнання лабораторії та фахові спеціалісти, залежить достовірність результату та призначення відповідного лікування!

Хочемо підкреслити, що всі дослідження виконуються на обладнанні у нашому Лікувально-діагностичному центрі ТзОВ «Румед-Т» від світових виробників медичного устаткування, котре пройшло відповідну сертифікацію в Україні!

Ми були, є і залишаємось першими і єдиними «піонерами» в лабораторній діагностиці та лікувальній справі в Тернопільській області!


Найважливіші фактори, від котрих залежить достовірність лабораторного дослідження.

Просимо Вас уважно з ними ознайомитись.

Переваги Лікувально-діагностичного центру «Румед-Т»

Недоліки інших лабораторій та діагностичних центрів

1. Місцезнаходження центральної лабораторії, де проходить обробка аналізів:

Центральна лабораторія ТзОВ «Румед-Т» знаходиться у м.Тернополі, куди Ви можете звернутись за консультацією, здати аналіз та отримати результат протягом одного дня (за винятком технологічно-важких аналізів).

Переважна кількість лабораторій виконують вузький спектр аналізів, інша половина лабораторій – відправляють аналізи в інші області України, що затримує Ваш час та впливає на результат дослідження.

2. Достовірність аналізів залежить від медичного обладнання та реактивів, котрі використовуються в процесі обробки аналізів

Всі види діагностики аналізів проходить у нашій лабораторії. Ми працюємо лише на власному, високотехнологічному та високоточному медичному обладнанні із використанням якісних реактивів, контролів та калібраторів, що забезпечують контроль та точність аналізів.

Відправляють аналізи в інші лабораторії. Більшість лабораторій працюють на низько вартісному обладнанні, що ставить під сумнів достовірність аналізів.

3. Опрацювання аналізів:

Відомо, що кров людини повинна пройти лабораторне опрацювання протягом 3-4 годин після його забору. Наша лабораторія забезпечує негайне опрацювання аналізу тут, на місці, у нашій лабораторії, нікуди не транспортуючи, що забезпечує точність аналізу та швидкість видачі результату.

Відправляють аналізи в інші лабораторії. При транспортуванні котрих, відбуваються мутації кров’яних тіл, котрі впливають на достовірність результату. Видача результатів проходить у довгий термін часу.

4. Терміни виконання аналізів:

Всі види лабораторної діагностики ми проводимо у нашій центральній лабораторії у м. Тернополі одразу після забору крові, що забезпечує видачу результату протягом одного дня! А також, у нас є послуга екстреної діагностики – отримання результату протягом 4 годин після здачі аналізу.

У зв’язку із відправленням аналізів та недоліками у матеріально-технічній базі лабораторій, унеможливлює швидкість видачі аналізів та швидкої діагностики.

5. Лабораторні дослідження з використанням мікродоз:

У процесі своєї роботи, Ви можете здати понад 200 різних аналізів одночасно для діагностики стану свого організму, здавши лиш 5-7 мл крові! Наше високотехнологічне обладнання працює з використанням мікродоз, що береже Ваше здоров’я!

На жаль, дуже мала кількість лабораторій працюють на лабораторному обладнанні, що унеможливлює доступ людини до широкого спектру аналізів одночасно.

6. Фахові спеціалісти:

Достовірність аналізів залежить від фахового рівня спеціалістів. Наші лікарі-лаборанти - дипломовані, котрі пройшли навчання в італійських фахівців по сучасній лабораторній діагностиці.

Курси та підвищення кваліфікації – високо вартісний процес, котрий повинна впроваджувати кожна діагностична лабораторія, щоб забезпечити точність та якість результатів, котре, на жаль, рідко впроваджують медичні центри.

7. Мережа пунктів забору крові:

Задля полегшення доступу до нашого Лікувально-діагностичного центру, ми разом із державними лікувальними закладами, зробили доступ до здачі крові ще легшим та доступнішим, відкривши розгалужену мережу пунктів забору крові.

Вам потрібно довго очікувати у чергах, щоб здати аналіз та отримати результат.

8. Одноразовий інвентар:

Достовірність результатів залежить від високоякісного одноразового медичного інвентаря. Ми використовуємо лише високоякісні одноразові пробірки, шприци, серветки, лейкопластирі тощо від світових виробників, забезпечуючи пацієнтів всім необхідним.

В процесі роботи, медичні заклади економлять на якісному інвентарю, вважаючи цю складову неважливою.

9. Доступ до інформації:

У нашій роботі ми використовуємо надсучасне програмне забезпечення для медичних центрів та лабораторій, об’єднану у Єдину Лабораторну Інформаційну Систему (ЄЛІС). За допомогою нашого програмного забезпечення Ви:
- зберігаєте повну конфіденційність;
- отримуєте результати аналізів на власну електронну пошту;
- отримуєте sms-повідомлення про готовність результату;
- отримуєте секретний ID-код та скачуєте інформацію з нашого сервера.

Більшість медичних закладів ставлять на економію питання програмного забезпечення, вважаючи це неважливим, що ускладнює Ваш доступ до результатів та економії власного часу.

10. Доступні ціни:

Завдяки вище переліченим перевагам нашого медичного центру та лабораторії, а також не ставлячи за мету наживи на Вашому здоров’ї, цінова політика нашого лікувально-діагностичного центру – найнижча з-поміж інших. У нас розроблені пакетні пропозиції аналізів, на яких Ви заощаджуєте від 20-50 відсотків!

Інші заклади ставлять за мету високі прибутки, не враховуючи інші чинники та фактори. А також, через невикористання новітніх технологій, унеможливлюють зниження ціни для населення.

11. Фахова консультація наших спеціалістів:

У нашому Лікувально-діагностичному центрі Ви отримаєте висококваліфіковану консультацію:
- лікаря-терапевта;
- лікаря-ендокринолога;
- лікаря-кардіолога.

12. Забір крові для лабораторного дослідження за викликом:
Якщо у Вас немає змоги прийти до нас, у центральну лабораторію чи в один із пунктів забору, ми приїдемо до Вас! Дану послугу Ви можете замовити з понеділка до суботи з 8:00-14:00 години.


Дослідження, котрі ми проводимо у нашій лабораторії на власному обладнанні (термін виконання – 1 день):

 • загальний аналіз крові
 • біохімічний аналіз крові
 • онкомаркери
 • кардіомаркери
 • гормони щитовидної залози
 • діагностика цукрового діабету
 • гормони репродуктивної сфери
 • пренатальна діагностика патології вагітності
 • діагностика інфекційних хвороб (ТОRСН-інфекції та гепатити)
 • діагностика урогенітальних захворювань
 • діагностика гельмінтів
 • діагностика алергії
 • діагностика харчової непереносимості
 • діагностика анемії