Код: 0110

Альбумін

Альбумін є основним, ключовим білком в плазмі крові людини, і становить приблизно 50-65% від загальної кількості всієї плазми. Синтезується цей компонент в печінці, а період життя альбуміну становить приблизно 15-20 діб. 1 молекула альбуміну включає в себе безліч амінокислот, до шести ста різновидів. Але все ж ці білкові фракції крові відносяться до низькомолекулярної, простої білкової групі. Основний склад білків розташовується в периферійній крові, але є і «запасна» частина, яка розміщується в лімфі, в рідинах спинного мозку і міжклітинної простору.

Білки вкрай важливі для повноцінної життєдіяльності людського організму. Альбумін не є винятком, циркулюючи в крові, він виконує цілий ряд життєво важливих призначень:

 1. здійснює транспортну функцію в організмі – це одна з головних завдань цієї білкової фракції;
 2. підтримує тиск в плазмі крові, завдяки цьому, у людини якого в межах норми альбумін в крові, не виходять рідини і кров’яного русла і не з’являються набряки;
 3. ще не можна не відзначити резервну функцію альбуміну, адже білкові молекули зберігають в собі величезні запаси амінокислот, які вкрай необхідні для правильної роботи організму, при тривалому голодуванні, в першу чергу витрачаються саме вони.

Білкові фракції крові – це окремі підгрупи білків, зміна співвідношення яких можуть дати лікареві більш важливі відомості при діагностуванні, ніж результат аналізу на «загальний білок».

Рівень альбуміну є найважливішим значенням, за яким оцінюється загальне здоров’я людини.

Відхилення показника можуть сигналізувати про наявність ревматичних і онкологічних захворювань, патологій печінки або нирок.

УВАГА! Деякі аналізи можуть міститися в різних пакетах (комплексних дослідженнях), при замовлені котрих вартість аналізу суттєво зменшується. Ми рекомендуємо Вам також переглянути ці пакети.

Аналіз «Альбумін» міститься в наступних пакетах:
КодДослідженняЦіна, грн.
Пакет 10 Проблеми зайвої ваги" (ЛГ,ФСГ,естрадіол,тестостерон заг.,пролактин,ДГЕА-С,ТТГ,Т4 в.,АТПО,печінкові проби,глюкоза) 1 день900
Пакет 34 Печінкові проби(АST, АLT, ГГТ, ЛФ, Білірубін (фракц.), Білок з. ,Альбумін) 1 день260
Пакет 36 Печінка + підшлункова залоза(АST, ALT, ГГТ, ЛФ, Біліруб.(фракц.), Білок з., Альбумін, Холестерин з., Альфа амілаза, Глюкоза) 1 день470
Пакет 39 Біохімія + (Печінкові проби, ниркові проби, ліпідограма,коеф.атерог., глюкоза) 1 день600
Пакет 52 Чоловіки за 40"(ліпопротеїди фр.,ТТГ,ПСА,глюкоза,тестостерон з.,печінкові проби,заг.аналіз крові,коагулограма) 1 день850
Пакет 89 Спортивний 1 день1200
Пакет 90 Передопераційний 1 день1000
Пакет 90/1 Передопераційний №2 1 день1400

Всі ці та інші обстеження Ви можете пройти на базі наших лікувально-діагностичних центрів ТзОВ «Румед-Т». Адже лише у нас всі аналізи виконуються на місці за 1 день, що гарантує високу якість обстеження! Наше високоточне УЗД обладнання допоможе доповнити загальну діагностику. А наші лікарі зможуть встановити діагноз та приступити до процесу лікування.

Пам'ятаймо, що рання діагностика дозволить Вам вчасно виявити захворювання та , при комплексному підходу до лікування, пришвидшить процес одужання та подолання даної проблеми!

1. Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т» (центральна лабораторія):

 • м. Тернопіль бул. Дмитра Вишневецького буд. 1, приміщення 53
 • Тел.: (0352) 40-11-17
 • Тел. моб.: (098) 055-43-68
 • Тел. моб.: (095) 830-29-84

2. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

 • м.Тернопіль, вул.Шашкевича,3 (двір "Старої піцерії")
 • Тел. моб.: (097) 060-49-22

3. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

 • м.Тернопіль, вул.Р.Купчинського, №14 (міська поліклініка №2)
 • Тел. моб.: (068) 842-76-00
75.00 грн.