Код: 0017

Альфа-фетопротеїн

Альфа-фетопротеїн (АФП) - сироватковий ембріональний білок, що виробляється в шлунково-кишковому тракті, печінці ембріона.

Препарат АФП ефективний в лікуванні захворювань судин і аутоіммунних захворювань. Ціна його досить висока, а курс лікування може вимагати повторення, залежно від того, кому призначають.

У гінекології аналіз АФП, австралійський антиген, - один з основних маркерів патологій плоду і хромосомних порушень при вагітності. Будь-які відхилення у розвитку плоду спричиняють за собою підвищення рівня АФП в крові у жінки.

При цьому сам аналіз АФП при вагітності малоінформативний, його обов'язково призначають одночасно з УЗД, щоб виключити багатоплідну вагітність, явні вади розвитку.

Також альфа фетопротеїн АФП при вагітності рекомендують здати в комплексі з такими гормонами, як ХГЧ і вільний естріол. Цей потрійний тест дає можливість в комплексі оцінювати ризики вад у плоду.

У онкології альфа-фетопротеїн використовують при дослідженні статевих залоз, діагностиці раку печінки. Якщо він підвищений в порівнянні з одиницями норми, то у чоловіків це може свідчити про пухлини яєчок, наявність метастазів; характерно для серйозних захворювань у невагітних жінок.

УВАГА! Деякі аналізи можуть міститися в різних пакетах (комплексних дослідженнях), при замовлені котрих вартість аналізу суттєво зменшується. Ми рекомендуємо Вам також переглянути ці пакети.

Аналіз «Альфа-фетопротеїн» міститься в наступних пакетах:
КодДослідженняЦіна, грн.
Пакет 12 Пренатальний скринінг - 2 триместр"(від 14 тиж.вагітності) (АФП,ХГЛ заг ,естріол в.) 1 день390
Пакет 12 а Пренатальний скринінг другого триместру (від 14 тиж. ваг.)(АФП,ХГЛ віль,естріол в.) 1 день390
Пакет 13 Показники вади розвитку плоду на ранніх стадіях"(АФП,ПАПП-А,ХГЛ) 1 день390
Пакет 13а Показники вади розвитку плоду на ранніх стадіях(АФП,ПАПП-А,ХГЛ віль.) 1 день390
Пакет 14 Тритест"(ХГЛ,АФП,естріол в.) 1 день390
Пакет 14а Тритест(ХГЛ віль.,АФП,естріол в.) 1 день390

Всі ці та інші обстеження Ви можете пройти на базі наших лікувально-діагностичних центрів ТзОВ «Румед-Т». Адже лише у нас всі аналізи виконуються на місці за 1 день, що гарантує високу якість обстеження! Наше високоточне УЗД обладнання допоможе доповнити загальну діагностику. А наші лікарі зможуть встановити діагноз та приступити до процесу лікування.

Пам'ятаймо, що рання діагностика дозволить Вам вчасно виявити захворювання та , при комплексному підходу до лікування, пришвидшить процес одужання та подолання даної проблеми!

1. Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т» (центральна лабораторія):

  • м. Тернопіль бул. Дмитра Вишневецького буд. 1, приміщення 53
  • Тел.: (0352) 40-11-17
  • Тел. моб.: (098) 055-43-68
  • Тел. моб.: (095) 830-29-84

2. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

  • м.Тернопіль, вул.Шашкевича,3 (двір "Старої піцерії")
  • Тел. моб.: (097) 060-49-22

3. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

  • м.Тернопіль, вул.Р.Купчинського, №14 (міська поліклініка №2)
  • Тел. моб.: (068) 842-76-00
210.00 грн.