Код: 0061

Антитіла lgA до хламідії

Хламідіоз - це захворювання, яке викликається хламідіями, внутрішньоклітинними паразитами. Будучи бактеріями, вони в процесі розвитку втратили здатність розмножуватися поза зараженими клітинами, а тому перейшли до повністю паразитичного існування.

Організм людини вражає 4 види з роду хламідій, даний аналіз виявляє один з них - Chlamydia trachomatis, який провокує урогенітальний хламідіоз. Вона активно розселяється в клітинах слизової оболонки органів сечостатевої системи, проте може атакувати і слизову прямої кишечника або глотки, кон'юнктиву, у новонароджених - дихальні шляхи.

Хламідіоз може викликає запальні захворювання як у чоловіків (уретрит, епідидиміт, простатит), так і у жінок (сальпінгіт, запалення каналу шийки матки або її порожнини). Паразит впливає і на плід під час вагітності, провокуючи появу плацентарної недостатності і передчасні пологи.

Дитина, може бути заражена хламідіями під час пологів, ризикуючи згодом захворіти хламідійним кон'юнктивітом або запаленням легенів, спровокованим паразитом.

Інфікування хламідіями викликає відповідь імунної системи організму, яка реагує виробленням імуноглобулінів (Ig) - антитіл. У найпершу чергу, в період близько 5 днів після зараження, в крові починають визначатися IgА (імуноглобуліни А). Вони першими починають боротися з хламідіями, а потім на зміну їм синтезуються IgА і IgG. Якщо в крові є тільки IgM, значить зараження відбулося менш, ніж два тижні тому.

Імуноглобуліни класу А робляються недовго - через 2-3 місяці після зараження вони вже не виявляються в пробах. На припинення вироблення IgM не впливає, вилікувана була інфекція або ж просто перейшла в хронічну фазу.

Тому якщо в крові немає, IgА, але є імуноглобуліни G, це не означає, що пацієнт здоровий - це говорить про те, що зараження відбулося понад 3 місяці тому.

УВАГА! Деякі аналізи можуть міститися в різних пакетах (комплексних дослідженнях), при замовлені котрих вартість аналізу суттєво зменшується. Ми рекомендуємо Вам також переглянути ці пакети.

Аналіз «Антитіла lgA до хламідії» міститься в наступних пакетах:
КодДослідженняЦіна, грн.
Пакет 24 Діагностика уро-ген.інфекцій гострої форми"(хламідія,уреаплазма,мікоплазма,трихомонада) до 48 год.560
Пакет 26 Повна діагнос.уро-ген.інф. гострої та хронічної форми" (хламідія,уреаплазма,мікоплазма,трихомонада) до 48 год.1100

Всі ці та інші обстеження Ви можете пройти на базі наших лікувально-діагностичних центрів ТзОВ «Румед-Т». Адже лише у нас всі аналізи виконуються на місці за 1 день, що гарантує високу якість обстеження! Наше високоточне УЗД обладнання допоможе доповнити загальну діагностику. А наші лікарі зможуть встановити діагноз та приступити до процесу лікування.

Пам'ятаймо, що рання діагностика дозволить Вам вчасно виявити захворювання та , при комплексному підходу до лікування, пришвидшить процес одужання та подолання даної проблеми!

1. Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т» (центральна лабораторія):

  • м. Тернопіль бул. Дмитра Вишневецького буд. 1, приміщення 53
  • Тел.: (0352) 40-11-17
  • Тел. моб.: (098) 055-43-68
  • Тел. моб.: (095) 830-29-84

2. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

  • м.Тернопіль, вул.Шашкевича,3 (двір "Старої піцерії")
  • Тел. моб.: (097) 060-49-22

3. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

  • м.Тернопіль, вул.Р.Купчинського, №14 (міська поліклініка №2)
  • Тел. моб.: (068) 842-76-00
170.00 грн.