АТрТТГ -Антитіла до рецепторів ТТГ

АТрТТГ -Антитіла до рецепторів ТТГ
Антитіла до рецепторів тиреотропного гормону стимулюючі (АТ-р-ТТГ стимул.)

Рецептор тиреотропного гормону (ТТГ) містить домен і для стимулюючих, і для блокуючих аутоімунних антитіл, При хворобі Грейвса стимулюючі імуноглобуліни, зв'язуючись з рецептором, імітують стимуляцію щитоподібної залози за допомогою тиреотропного гормону, що призводить до гіпертиреоїдизму; при зв'язку з рецептором ТТГ антитіл, які блокують щитоподібну залозу, розвивається гипотиреоїдизм. І хоча на частку стимулюючих антитіл, за даними літератури, доводиться близько 60 - 80%, поєднання ефекту стимулюючих і блокуючих антитіл може призводити до розбіжності клініко-лабораторних даних у пацієнта. Біохімічним підтвердженням явного гіпертиреозу є пригнічений рівень ТТГ в поєднанні з неадекватно підвищеними рівнями вільного Т4 (FT4) або вільного Т3 (FT3), однак зважаючи на кардинальні відмінності у лікуванні, прогнозі захворювання, в залежності від причини тиреотоксикозу, абсолютно необхідною є достовірна верифікація діагнозу. В дослідженні IMMULITE 2000 використовуються рекомбінантні рецептори

ТТГ (hTSHR) людини, тому за рахунок визначення саме стимулюючих аутоімунних антитіл диференціальна діагностика хвороби Грейвса є достовірною (чутливість 98,3%, специфічність 99,7%)

Показання для призначення:

1.Диференційна діагностика причин тиреотоксикозу (хвороба Грейвса, токсичний багатовузловий зоб і токсична аденома, ХГЛ-індукований: «гестаційний транзиторний тиреотоксикоз» першої половини вагітності; багатоплідна вагітність, пузирний занос, хоріонкарцінома, та інших - підгострий тиреоїдит, післяпологовий тиреоїдит (з пасивним виділенням тиреоїдних гормонів з пошкодженої щитовидної залози); тіреотропінома, struma ovarii, метастази раку щитоподібної залози, ятрогенний тиреотоксикоз, мутація ТТГ – рецепторів)

2.Прогноз рецидиву хвороби Грейвса

3. Вибір тактики лікуваннятиреотоксикозу

4.Моніторинг ефективності лікування хвороби Грейвса

5. Диференційна діагностика неонатального тиреотоксикозу

Аналіз на АТрТТГ -Антитіла до рецепторів ТТГ ви можете пройти у Лобораторії "Румед-Т"

Всі ці та інші обстеження Ви можете пройти на базі наших лікувально-діагностичних центрів ТзОВ «Румед-Т». Адже лише у нас всі аналізи виконуються на місці за 1 день, що гарантує високу якість обстеження! Наше високоточне УЗД обладнання допоможе доповнити загальну діагностику. А наші лікарі зможуть встановити діагноз та приступити до процесу лікування.

Пам'ятаймо, що рання діагностика дозволить Вам вчасно виявити захворювання та , при комплексному підходу до лікування, пришвидшить процес одужання та подолання даної проблеми!

1. Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т» (центральна лабораторія):
  • м. Тернопіль бул. Дмитра Вишневецького буд. 1, приміщення 53
  • Тел.: (0352) 40-11-17
  • Тел. моб.: (098) 055-43-68
  • Тел. моб.: (095) 830-29-84
2. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:
  • м.Тернопіль, вул.Шашкевича,3 (двір "Старої піцерії")
  • Тел. моб.: (097) 060-49-22
3. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:
  • м.Тернопіль, вул.Р.Купчинського, №14 (міська поліклініка №2)
  • Тел. моб.: (068) 842-76-00
4.Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:
  • м. Ужгород, вул.Боженка, №2-4
  • Тел.моб.: (095) 925 84 73