Дослідження до коронавірусу (Covid-19) можна пройти в «Румед-Т»

Дослідження до коронавірусу  (Covid-19)  можна пройти в «Румед-Т»
Саме ПЛР-тест показує наявність інфекції в організмі вже з першого дня зараження. Зразками для аналізів служать мазки з носа і рота.

Пропри те, що пандемія COVID-19 триває, а карантин в більшості країн, якщо й послабили, то не скасували, у багатьох українців є потреба перетину кордону з метою туризму, роботи чи навчання. Не усі країни дозволили в'їзд, а також більшість з них мають вимогу – довідку про результат тесту на коронавірус.

Якщо країна, куди ви зібрались, вимагає довідку про результат тесту на коронавірус при перетині кордону, термін між датою прибуття на кордон і здачею аналізів не повинен перевищувати 48 год.

Лабораторія "Румед - Т" проводить забір аналізу ПЛР COVID-19 і видає результати до 48 год з перекладом на англійську мову.

Для того, щоб перетнути державний кордон та уникнути самоізоляції 14 днів, потрібно здати ПЛР COVID-19.

Дострокове припинення самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону або пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь протягом останніх 14 днів можливе:

  • лише для осіб, які перебувають на самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) протягом останніх 14 днів;
  • лише на підставі негативного результату ПЛР-дослідження, здійсненого з метою припинення самоізоляції після перетину кордону та КПВВ;

Після негативного результату ПЛР-тестування на COVID-19 лабораторія "Румед-Т", вносить результат негативного дослідження до електронної системи Центру громадського здоров’я, яка автоматично синхронізується із сервісом “Дій вдома”, і людина отримає в додатку відповідне повідомлення про дозвіл припинити самоізоляцію.

Лабораторія "Румед-Т" виконує наступні дослідження на коронавірус SARS-CoV-2(COVID-19):

Попередній запис на забір аналізу проводиться за тел.: (096) 039 - 35 - 88