Антитіла lgM до лямблій

Антитіла lgM до лямблій
​Розшифровка аналізу крові на антитіла до лямблій дозволяє точно діагностувати наявність у пацієнта такої патології, як лямбліоз і виявити наскільки ефективно організм конкретної людини бореться з цією патологією.

Лямблії – це паразити, які присутні в організмі дорослих і дітей, при цьому зазначається, що 20% дітей у віці до 10 років вважаються носіями цих організмів.

Лямблії – це паразити, які характеризуються тривалим терміном життєдіяльності і протягом довгого часу локалізуються у воді, землі, на одязі або поверхні різноманітних предметів. Стають провокаторами такого захворювання, як лямбліоз.

Якщо у дорослого або дитини була діагностована така патологія, то це може означати, що він не дотримується правил гігієни, оскільки для розвитку глистової інвазії вистачить і проникнення в організм одного гельмінта.

У більшості випадків паразитарні форми можуть ніяк не давати про себе знати, тому при добре функціонуючому імунітеті, навіть якщо не лікувати, зникають вже через 2-3 тижні. Але в ряді ситуацій, захворювання все-таки вимагає виявлення та медикаментозної терапії.

Для підтвердження діагнозу лікаря необхідно проаналізувати отримані результати аналізів крові, тому без такого дослідження просто не обійтися.

Не варто зволікати щодо встановлення діагнозу у дітей, оскільки їх система травлення погано функціонує або ще слабо виражена. Тому після потрапляння паразитів в кишечник виявляється яскраво виражена симптоматика. Глист сприяє пошкодженню слизової оболонки кишечника, що провокує розвиток запального процесу.

Всі ці та інші обстеження Ви можете пройти на базі наших лікувально-діагностичних центрів ТзОВ «Румед-Т». Адже лише у нас всі аналізи виконуються на місці за 1 день, що гарантує високу якість обстеження! Наше високоточне УЗД обладнання допоможе доповнити загальну діагностику. А наші лікарі зможуть встановити діагноз та приступити до процесу лікування.

Пам'ятаймо, що рання діагностика дозволить Вам вчасно виявити захворювання та , при комплексному підходу до лікування, пришвидшить процес одужання та подолання даної проблеми!

1. Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т» (центральна лабораторія):

  • м. Тернопіль бул. Дмитра Вишневецького буд. 1, приміщення 53
  • Тел.: (0352) 40-11-17
  • Тел. моб.: (098) 055-43-68
  • Тел. моб.: (095) 830-29-84

2. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

  • м.Тернопіль, вул.Шашкевича,3 (двір "Старої піцерії")
  • Тел. моб.: (066) 237-03-15
  • Тел. моб.: (097) 060-49-22

3. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

  • м.Тернопіль, вул.Р.Купчинського, №14 (міська поліклініка №2)
  • Тел. моб.: (068) 842-76-00
  • Тел. моб.: (095) 929-47-29