Антитіла lgG до трихомонади

Антитіла lgG до трихомонади
Тест для виявлення у крові специфічних антитіл класу IgG, які продукуються у відповідь на інфекцію, викликану найпростішими Trichomonas vaginalis. Ці антитіла показують, що інфекція тріхомоніазу або наявна або була перенесена.

Trichomonas vaginalis – вид найпростіших, котрі викликають у людини тріхомоніаз. Хвороба передається статевим шляхом. Тріхомонади можуть деякий час (зазвичай, не більше години) виживати поза організмом людини (у вологій середі), тому цілком виключити нестатевий шлях зараження неможливо, проте такі випадки зустрічають рідко.

Чоловіки й жінки інфікуються однаково часто, але прояви захворювання частіше спостерігають у жінок. Симптомів не мають близько половини інфікованих жінок та майже всі інфіковані чоловіки. Крім того, наявні дані про зникнення тріхомонад в організмі чоловіків навіть без лікування.

Інкубаційний період складає 5-28 днів.

У жінок:

 • сірі або жовтуваті пінисті виділення з піхви
 • покрасніння, свербіж, подразнення зовнішніх статевих органів
 • біль за сечовипускання, під час статевого акту

У чоловіків:

 • подразнення, запалення сечовипускного каналу
 • незначні виділення з сечовипускного каналу
 • слабке печіння під час сечовипускання або еякуляції

Антитіла класу G (IgG) присутні у крові в найбільшій кількості порівняно з іншими типами. Як правило, із зараженням IgG з’являються не найпершими (пізніше, аніж IgM), проте їх рівень залишається великим тривалий час (місяці й роки).

Як відомо, антитіла IgG забезпечують вторинну імунну відповідь (саме це і є імунітетом). Якщо людина, яка одного разу перехворіла певною інфекцією, заразиться знову, то IgG з’являться швидше та у більшій кількості, аніж попереднього разу. Разом з тим варто зазначити, що за тріхомоніазу імунітет часто не формується, тому протягом життя можна заразитися кілька разів.

Рівень IgG не обов’язково покаже важкість захворювання. Вірогідність виявити антитіла IgG до тріхомонади не пов’язана з наявністю або відсутністю больових проявів. Імуноглобуліни M з цього боку більш інформативні (вони рідше зустрічаються за безсимптомного носійства тріхомонад).

Дослідження, які ви можете пройти у Лабораторії «Румед-Т» для діагностики тріхомоніазу:
-Trichomonas vaginalis (ПЛР,якісне)
-Trichomonas vaginalis (ПЛР,кільк.)
-Антитіла lgA до трихомонади
-Антитіла lgG до трихомонади
В нас діють пакетні пропозиції!!!!
Діагностика уро-ген.інфекцій гострої форми"(хламідія,уреаплазма,мікоплазма,трихомонада)
Діагностика уро-ген.інфекцій хронічної форми"(хламідія,уреаплазма,мікоплазма,трихомонада)

Всі ці та інші обстеження Ви можете пройти на базі наших лікувально-діагностичних центрів ТзОВ «Румед-Т». Адже лише у нас всі аналізи виконуються на місці за 1 день, що гарантує високу якість обстеження! Наше високоточне УЗД обладнання допоможе доповнити загальну діагностику. А наші лікарі зможуть встановити діагноз та приступити до процесу лікування.

Пам'ятаймо, що рання діагностика дозволить Вам вчасно виявити захворювання та , при комплексному підходу до лікування, пришвидшить процес одужання та подолання даної проблеми!

1. Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т» (центральна лабораторія):

 • м. Тернопіль бул. Дмитра Вишневецького буд. 1, приміщення 53
 • Тел.: (0352) 40-11-17
 • Тел. моб.: (098) 055-43-68
 • Тел. моб.: (095) 830-29-84

2. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

 • м.Тернопіль, вул.Шашкевича,3 (двір "Старої піцерії")
 • Тел. моб.: (097) 060-49-22

3. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

 • м.Тернопіль, вул.Р.Купчинського, №14 (міська поліклініка №2)
 • Тел. моб.: (068) 842-76-00