Код: 0097-1

Глікозильований гемоглобін HbA1С

Глікозильований (глікірованний гемоглобін) HbA1C – біохімічний показник крові, що відображає рівень вмісту цукру в крові (глікемії) за тривалий період. Глікозильований гемоглобін являє собою комплекс глюкози і гемоглобіну. Рівень глікозильованого гемоглобіну відображає відсоток гемоглобіну крові, необоротно сполученого з молекулами глюкози.

Глікозильований гемоглобін утворюється в результаті специфічної реакції злиття цукру і амінокислоти, в якій не беруть участі ферменти. Так, що знаходяться в крові цукор (глюкоза) і гемоглобін (амінокислота) необоротно з’єднуються і утворюють комплекс – глікозильований гемоглобін. Швидкість цієї реакції і кількість що утворюється глікозильованого гемоглобіну залежать від середнього рівня глюкози в крові протягом терміну життя еритроцитів

Діагностична значимість тесту на глікозильований гемоглобін вельми велика: цей показник дозволяє виявити цукровий діабет на ранній стадії, а відтак вчасно почати лікування.

Аналіз на глікозильований гемоглобін проводиться регулярно з метою оцінки ефективності терапії цукрового діабету.

УВАГА! Деякі аналізи можуть міститися в різних пакетах (комплексних дослідженнях), при замовлені котрих вартість аналізу суттєво зменшується. Ми рекомендуємо Вам також переглянути ці пакети.

Аналіз «Глікозильований гемоглобін HbA1С» міститься в наступних пакетах:
КодДослідженняЦіна, грн.
Пакет 33 Діагностика діабету"(С-Peptide,інсулін,глікоз.гемоглобін,глюкоза) 1день510
Пакет 45 Контроль діабету(економ)"(інсулін,глікоз.гемоглобін,глюкоза) 1 день370
Пакет 54 Діагностика цукрового діабету №2(C-Peptid, Глікозильований гемоглобін) 1 день300

Всі ці та інші обстеження Ви можете пройти на базі наших лікувально-діагностичних центрів ТзОВ «Румед-Т». Адже лише у нас всі аналізи виконуються на місці за 1 день, що гарантує високу якість обстеження! Наше високоточне УЗД обладнання допоможе доповнити загальну діагностику. А наші лікарі зможуть встановити діагноз та приступити до процесу лікування.

Пам'ятаймо, що рання діагностика дозволить Вам вчасно виявити захворювання та , при комплексному підходу до лікування, пришвидшить процес одужання та подолання даної проблеми!

1. Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т» (центральна лабораторія):

  • м. Тернопіль бул. Дмитра Вишневецького буд. 1, приміщення 53
  • Тел.: (0352) 40-11-17
  • Тел. моб.: (098) 055-43-68
  • Тел. моб.: (095) 830-29-84

2. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

  • м.Тернопіль, вул.Шашкевича,3 (двір "Старої піцерії")
  • Тел. моб.: (097) 060-49-22

3. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

  • м.Тернопіль, вул.Р.Купчинського, №14 (міська поліклініка №2)
  • Тел. моб.: (068) 842-76-00
220.00 грн.