Код: 0039

HBеAg (антиген гепатиту В)

HBe-антиген вірусу гепатиту В, HBeAg, якісний - показник вірусного гепатиту В, який з'являється в крові на ранніх термінах захворювання і свідчить про активне розмноження вірусу в організмі.

Основні симптоми гепатиту В: жовтяниця, поява слабкості, нудота, зниження апетиту, швидка стомлюваність, лихоманка, в лабораторних аналізах - порушення функції печінки і специфічні антигени вірусу гепатиту В.

У багатьох випадках гостра стадія захворювання протікає безсимптомно. Гостра форма захворювання може призвести як до летального результату, перейти в хронічну інфекцію, так і закінчиться повним одужанням.

Хронічний вірусний гепатит В пов'язаний з розвитком цирозу та раку печінки.

УВАГА! Деякі аналізи можуть міститися в різних пакетах (комплексних дослідженнях), при замовлені котрих вартість аналізу суттєво зменшується. Ми рекомендуємо Вам також переглянути ці пакети.

Аналіз «HBеAg (антиген гепатиту В)» міститься в наступних пакетах:
КодДослідженняЦіна, грн.
Пакет 53 Повна діагностика гепатиту В (HbsAg,антитіла ІgМ до HbcAg,HbeAg) 1день500

Всі ці та інші обстеження Ви можете пройти на базі наших лікувально-діагностичних центрів ТзОВ «Румед-Т». Адже лише у нас всі аналізи виконуються на місці за 1 день, що гарантує високу якість обстеження! Наше високоточне УЗД обладнання допоможе доповнити загальну діагностику. А наші лікарі зможуть встановити діагноз та приступити до процесу лікування.

Пам'ятаймо, що рання діагностика дозволить Вам вчасно виявити захворювання та , при комплексному підходу до лікування, пришвидшить процес одужання та подолання даної проблеми!

1. Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т» (центральна лабораторія):

  • м. Тернопіль бул. Дмитра Вишневецького буд. 1, приміщення 53
  • Тел.: (0352) 40-11-17
  • Тел. моб.: (098) 055-43-68
  • Тел. моб.: (095) 830-29-84

2. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

  • м.Тернопіль, вул.Шашкевича,3 (двір "Старої піцерії")
  • Тел. моб.: (097) 060-49-22

3. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

  • м.Тернопіль, вул.Р.Купчинського, №14 (міська поліклініка №2)
  • Тел. моб.: (068) 842-76-00
200.00 грн.