Код: 0074

Хелікобактер пілорі

Даний вид бактерій передається від людини до людини через слину або слиз. При попаданні в шлунок хелікобактер не гине, на відміну від більшості інших бактерій, а починає активно розмножуватися, викликаючи різні запальні процеси на слизовій оболонці. Вчені встановили, що хелікобактер пілорі провокує розвиток таких захворювань, як гастрит, виразка, ерозія, і навіть рак шлунка.

Аналіз на хелікобактер допомагає виявити ці хвороботворні мікроорганізми і, при необхідності, почати адекватне лікування, щоб запобігти розвитку ускладнень.
Згідно зі статистикою, приблизно дві третини населення землі є носіями бактерій Хелікобактер пілорі, але, на щастя, далеко не всі схильні до ризику розвитку захворювань ШКТ. Зазвичай, захворіє чи ні людина, залежить від багатьох інших факторів, в тому числі, спадкового, чи має людина шкідливі звички, як харчується, міцна у неї імунна система, тощо.

УВАГА! Деякі аналізи можуть міститися в різних пакетах (комплексних дослідженнях), при замовлені котрих вартість аналізу суттєво зменшується. Ми рекомендуємо Вам також переглянути ці пакети.

Аналіз «Хелікобактер пілорі» міститься в наступних пакетах:
КодДослідженняЦіна, грн.
Пакет 55 Діагностика онкології шлунку"(хелікобактер пілорі,онкомаркер шлунку 72-4) 1 день400

Всі ці та інші обстеження Ви можете пройти на базі наших лікувально-діагностичних центрів ТзОВ «Румед-Т». Адже лише у нас всі аналізи виконуються на місці за 1 день, що гарантує високу якість обстеження! Наше високоточне УЗД обладнання допоможе доповнити загальну діагностику. А наші лікарі зможуть встановити діагноз та приступити до процесу лікування.

Пам'ятаймо, що рання діагностика дозволить Вам вчасно виявити захворювання та , при комплексному підходу до лікування, пришвидшить процес одужання та подолання даної проблеми!

1. Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т» (центральна лабораторія):

  • м. Тернопіль бул. Дмитра Вишневецького буд. 1, приміщення 53
  • Тел.: (0352) 40-11-17
  • Тел. моб.: (098) 055-43-68
  • Тел. моб.: (095) 830-29-84

2. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

  • м.Тернопіль, вул.Шашкевича,3 (двір "Старої піцерії")
  • Тел. моб.: (097) 060-49-22

3. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

  • м.Тернопіль, вул.Р.Купчинського, №14 (міська поліклініка №2)
  • Тел. моб.: (068) 842-76-00
170.00 грн.