Код: 0077

Імуноглобулін - G

Імуноглобулін G є необхідним компонентом імунної системи при боротьбі з інфекцією. Зміна кількості антитіл G — завжди ознака захворювання.

Імуноглобуліни класу G виробляються дозрілими в-лімфоцитами і сприяють підтримці імунного захисту від різних інфекцій.

Їх основними функціями являются:

 • зв’язування і нейтралізація виробляються бактеріями токсинів;
 • зменшення кількості токсинів в клітинах тканин;
 • забезпечення імунітету плода (імуноглобулін G безперешкодно проникає через гематоплацентарний бар’єр і захищає плід від більшості внутрішньоутробних інфекцій).

Приблизно 50% антитіл знаходиться в основному судинному руслі, інші можна виявити в секретах слизової, лімфі і тканинної рідини. Компонент крові класу G має дуже маленький розмір і може вільно мігрувати по рідких середовищах організму, забезпечуючи своєчасний гуморальну імунну відповідь на вірусну або бактеріальну агресію.

Функції імуноглобулінів групи G специфічні: вони реагують на агресивні агенти, які мають тільки інфекційну природу, і зберігають інертність при попаданні в організм інших сторонніх чинників.

Тривалість життя антитіл G становить близько 3 тижнів, але якщо не виникає інфекційної загрозу організму, то рівень їх залишається постійним.

Норма дорослих і дітей різного віку буде відрізнятися, це пов’язано із тим, що в дитячому віці ще відбувається дозрівання імунної системи.

Дослідження крові на імуноглобуліни, яке виявило відхилення від нормальних показників, завжди свідчить про порушення в роботі організму, причому однаково небезпечно як зниження, так і підвищення лабораторних показників.

УВАГА! Деякі аналізи можуть міститися в різних пакетах (комплексних дослідженнях), при замовлені котрих вартість аналізу суттєво зменшується. Ми рекомендуємо Вам також переглянути ці пакети.

Аналіз «Імуноглобулін - G» міститься в наступних пакетах:
КодДослідженняЦіна, грн.
Пакет 59 Імуноскринінг (А, М, Е, G) 1 день360

Всі ці та інші обстеження Ви можете пройти на базі наших лікувально-діагностичних центрів ТзОВ «Румед-Т». Адже лише у нас всі аналізи виконуються на місці за 1 день, що гарантує високу якість обстеження! Наше високоточне УЗД обладнання допоможе доповнити загальну діагностику. А наші лікарі зможуть встановити діагноз та приступити до процесу лікування.

Пам'ятаймо, що рання діагностика дозволить Вам вчасно виявити захворювання та , при комплексному підходу до лікування, пришвидшить процес одужання та подолання даної проблеми!

1. Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т» (центральна лабораторія):

 • м. Тернопіль бул. Дмитра Вишневецького буд. 1, приміщення 53
 • Тел.: (0352) 40-11-17
 • Тел. моб.: (098) 055-43-68
 • Тел. моб.: (095) 830-29-84

2. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

 • м.Тернопіль, вул.Шашкевича,3 (двір "Старої піцерії")
 • Тел. моб.: (097) 060-49-22

3. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

 • м.Тернопіль, вул.Р.Купчинського, №14 (міська поліклініка №2)
 • Тел. моб.: (068) 842-76-00
160.00 грн.