Код: 0024

Кортизол

Завдяки стабільній виробленні кортизолу, або по-іншому "гормону стресу", людський організм здатний адекватно реагувати на різні стресові ситуації. Регулювання артеріального тиску, нормалізація вуглеводного обміну, розщеплення жирів, постачання м'язів енергією під час тривалих фізичних навантажень - все це здійснює кортизол.

Підвищення рівня кортизолу

Розвиток таких хвороб, як цукровий діабет, полікістоз яєчників, гіпотиреоз, депресія, цироз печінки можуть свідчити про те, що порушена робота надниркових залоз і в більшій кількості, ніж треба, виробляється гормон кортизол. Норма його в такій ситуації значно перевищена.

Крім того, постійне збільшення "гормону стресу" може спровокувати порушення пам'яті, хронічну втому, проблеми зі щитовидною залозою, підвищення артеріального тиску. Однак стледует відзначити, що незначне підвищення рівня кортизолу в стресових ситуаціях допомагає швидше впоратися з проблемою. Якщо норма гормону перевищена ненабагато, то це додає фізичних сил, зміцнює імунітет і активізує роботу мозку. Але все ж, значне підвищення рівня кортизолу чинить негативний вплив на організм.

Зниження рівня "гормону стресу"

Низький рівень кортизолу в крові може бути пов'язаний з розвитком такого захворювання, як гепатит. Також це може свідчити про зниження активності надниркових залоз і з різними гормональними порушеннями. Крім того, під час наближення клімаксу в жіночому організмі в меншій кількості починають вироблятися все гормони, у тому числі і кортизол. Норма у жінок в цей період стає нижче. Крім цього, слід знати, що надмірне захоплення дієтами також може привести до зниження вироблення гормону кортизолу.


Всі ці та інші обстеження Ви можете пройти на базі наших лікувально-діагностичних центрів ТзОВ «Румед-Т». Адже лише у нас всі аналізи виконуються на місці за 1 день, що гарантує високу якість обстеження! Наше високоточне УЗД обладнання допоможе доповнити загальну діагностику. А наші лікарі зможуть встановити діагноз та приступити до процесу лікування.

Пам'ятаймо, що рання діагностика дозволить Вам вчасно виявити захворювання та , при комплексному підходу до лікування, пришвидшить процес одужання та подолання даної проблеми!

1. Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т» (центральна лабораторія):

  • м. Тернопіль бул. Дмитра Вишневецького буд. 1, приміщення 53
  • Тел.: (0352) 40-11-17
  • Тел. моб.: (098) 055-43-68
  • Тел. моб.: (095) 830-29-84

2. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

  • м.Тернопіль, вул.Шашкевича,3 (двір "Старої піцерії")
  • Тел. моб.: (097) 060-49-22

3. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

  • м.Тернопіль, вул.Р.Купчинського, №14 (міська поліклініка №2)
  • Тел. моб.: (068) 842-76-00
270.00 грн.