Код: 0079

Визначення антитіл IgG до Sars-CoV-2 (Covid-19)(якісне визн.)

ІФА-тести теж не призначені для діагностики захворювання з першого дня. Але імуноферментний тест може показати, чи перехворіла вже людина на COVID-19 навіть, якщо це було кілька місяців тому.

Лабораторія "Румед-Т" почала виконувати нове дослідження на антитіла IgG до Sars-CoV-2 (Covid-19)(якісне визн.) (не експрес-тест).
В основі імуноферментного аналізу лежить принцип імунної взаємодії між антигеном та антитілом з наступним утворенням комплексу антиген-антитіло.

Антиген – це частина чи цілий збудник інфекційної хвороби (патоген), наприклад, коронавірус.

Антитіло – це захисний білок, вироблений нашою імунною системою у відповідь на присутність антигену (збудника інфекції). Його завданням є зв’язати шкідливі збудники, наприклад, віруси, та допомогти організмові їх знешкодити. Антитіла – це наш захист від інфекції.

Антитіла IgG переважно з’являються з 7 по 14-й день від проникнення вірусу в організм. Для тестування використовуюсь взяту з вени кров людини.

При позитивному тесті на IgG для підтвердження або виключення наявності вірусу COVID-19 в організмі людини – рекомендовано провести ПЛР-тест. Для тестування методом ПЛР використовують зішкріб з носу або зіву.

При негативному ПЛР-тесті можна говорити про перенесену раніше коронавірусну інфекцію.

Лабораторія "Румед-Т" виконує наступні дослідження на коронавірус SARS-CoV-2(COVID-19):

Визначення антитіл IgG до Sars-CoV-2 (Covid-19)(якісне визн.)1 день

ПЛР. Визнач.РНК SARS-CoV-2(Covid-19) PCR до 3 –ох днів

Пам'ятаймо, що рання діагностика дозволить Вам вчасно виявити захворювання та , при комплексному підходу до лікування, пришвидшить процес одужання та подолання даної проблеми!


УВАГА! Деякі аналізи можуть міститися в різних пакетах (комплексних дослідженнях), при замовлені котрих вартість аналізу суттєво зменшується. Ми рекомендуємо Вам також переглянути ці пакети.

Аналіз «Визначення антитіл IgG до Sars-CoV-2 (Covid-19)(якісне визн.)» міститься в наступних пакетах:
КодДослідженняЦіна, грн.
Пакет 100 ІФА визнач. до Covid-19 (IgM+IgG) 1 день600

Всі ці та інші обстеження Ви можете пройти на базі наших лікувально-діагностичних центрів ТзОВ «Румед-Т». Адже лише у нас всі аналізи виконуються на місці за 1 день, що гарантує високу якість обстеження! Наше високоточне УЗД обладнання допоможе доповнити загальну діагностику. А наші лікарі зможуть встановити діагноз та приступити до процесу лікування.

Пам'ятаймо, що рання діагностика дозволить Вам вчасно виявити захворювання та , при комплексному підходу до лікування, пришвидшить процес одужання та подолання даної проблеми!

1. Лікувально-діагностичний центр «Румед-Т» (центральна лабораторія):

  • м. Тернопіль бул. Дмитра Вишневецького буд. 1, приміщення 53
  • Тел.: (0352) 40-11-17
  • Тел. моб.: (098) 055-43-68
  • Тел. моб.: (095) 830-29-84

2. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

  • м.Тернопіль, вул.Шашкевича,3 (двір "Старої піцерії")
  • Тел. моб.: (097) 060-49-22

3. Лікувально-діагностичний центр ТзОВ «Румед-Т»:

  • м.Тернопіль, вул.Р.Купчинського, №14 (міська поліклініка №2)
  • Тел. моб.: (068) 842-76-00
200.00 грн.